Попрошу в осені не поспішати!
Хай не приходить ще моя зима,
Хай буде довго ще кружляти
В садах осінніх зачарована душа...
Я осінь обійму думками тихо,
Пройду стежки залистопадені усі,
Лиш хай побільше теплих днів осінніх
Ще буде у моїм житті.
Благатиму я осінь не шуміти
Холодними тривожними дощами,
Так хочеться в любові дні прожити,
Забути що таке гіркі печалі...
Я в осені попрошу хай торкнеться
До вуст моїх промінням золотим,
У серці трепетно мелодія озветься,
Розвіється журба моя мов дим.
Не квапся осене моя,прошу!
Не сій в моє волосся срібні ниті,
Наблизь ще не одну мою весну,
Де розцвітуть життя прекрасні миті.
✍️ Наталія Харченко 🍂