*******
Назбираю осені в долоні,
Лісових наслухаюсь розмов,
Осідлаю бистроногих коней
І помчуся світом стрімголов!
Забреду у чисті срібні води,
Напою невтомних скакунів,
Задивлюсь в осінні хороводи,
Хоч я літа так іще хотів.
Стану я з конем своїм на диби -
Під копитом камінь аж горить, -
Озирну безкрайні краєвиди
Та бездонну голубу блакить,
І заб'ється серце в грудях швидше,
Аж сльоза блаженства заблищить...
Десь далеко креше громовище...
Господи - прекрасна Твоя мить!
@Богдан Іваночко
2020 р.