Сиві лàтки на траві. Взори вибіркові.
Як мережива старі -- срібно- білі зорі.
Ще пів осені. А вже крàдуться вітриська.
Пів життя ще. А вони віють надто близько.
Ще пора для павутин, тих, що насплітали
чудернацькі павуки. Наче нитки вкрали.
Ще пів осені в мені. Може, ще додасться...
Облітають всі листки. То осіннє щастя.
У блакить іще не раз вкутаємо коси
на Покрову. Не біда, що замерзли роси.
Ще пів осені, нехай Бог благословляє...
В листопаді буде рай. Осінь обіцяє.
09.10.2021.
Людмила Галінська