Середина осені. Жовта і багряна.
Сонечко маніжить. Золота пора.
Ще горить лампадка, хоч і трохи тьмяно,
Віддає останні клаптики тепла.
Ще в парчу берези коси заплітають,
Пестить вітер листя, шарпає собі.
Ще медові квіти в клумбах одцвітають
І хмаринки в небі диво-голубі.
Ще лапаті клени в жовтих капелюхах
І зайцІ' у лісі поки ще руді.
Суне, без запрошень,за фіранку муха
І розводить трелі в хаті на вікні.
Ще горіхів безліч у твердих шкарлупах,
На городі дині , може, гарбузи.
І листків шалених ціла завірюха,
Крутять і танцюють. Спробуй, дожени ...
Середина осені. Щастя повні жмені.
Де не глянеш -- золото, мідь і тихий рай .
Збережи у пам'яті. Запихни в кишені.
А як буде хòлодно -- дàрма не зітхай.
Засвіти лампадку, ту, що догоріла,
Пригадай осінню казку і всміхнись.
В пам'яті, напевно, є велика сила.
Можна все згадати, що було колись.
Середина осені...
10.10.2021.
Людмила Галінська