Опубліковано 11 жовтня 2023 о 19:38
12 0
1 2 2 2

***

Настала уже друга осінь

З війною, горем і слізьми,

Ми молимось і в Бога просим,

Щоб не булО уже пітьми...

Тебе, Всевишній, всі благають:

,,Ти збережи життя усім,

Захисники хай повертають

Живі й здорові у свій дім!"

Нехай зустріне мати сина,

Діти хай батька обіймуть,

Коханого свого дружина

А вороги навіки щезнуть...

Скільки пролито уже крові?

В усіх куточках стяги майорять,

Світанки й вечори багрові,

Нехай у пеклі вороги горять...

Могили нові, знову нові,

О, Боже, скільки їх будЕ?

Невже це зупинить ніхто не в змозі,

І Перемоги час коли прийде?

А скільки безневинних душечок

на небо

Забрала ця страшна війна?

Кому ж усе це треба,

За що в нас доленька така?

Ніхто не може нам сказати

Чекать якого нам кінця?

Лиш залишається молитись

і прохати

Всевишнього Небесного Творця...

Денісова К.В.

Ілюстрація з мережі.

0500jmnj-cdb8-657x960.jpg