Настала уже друга осінь
З війною, горем і слізьми,
Ми молимось і в Бога просим,
Щоб не булО уже пітьми...
Тебе, Всевишній, всі благають:
,,Ти збережи життя усім,
Захисники хай повертають
Живі й здорові у свій дім!"
Нехай зустріне мати сина,
Діти хай батька обіймуть,
Коханого свого дружина
А вороги навіки щезнуть...
Скільки пролито уже крові?
В усіх куточках стяги майорять,
Світанки й вечори багрові,
Нехай у пеклі вороги горять...
Могили нові, знову нові,
О, Боже, скільки їх будЕ?
Невже це зупинить ніхто не в змозі,
І Перемоги час коли прийде?
А скільки безневинних душечок
на небо
Забрала ця страшна війна?
Кому ж усе це треба,
За що в нас доленька така?
Ніхто не може нам сказати
Чекать якого нам кінця?
Лиш залишається молитись
і прохати
Всевишнього Небесного Творця...
Денісова К.В.
Ілюстрація з мережі.
