Ти лікуй мені душу, Боже,
Теплим дощиком за вікном,
Небом сонячним, ранком гожим,
Сивим полем, що за селом.
Ти загой наші рани, Господи,
Щоб не капало воском життя,
Щоб обіймами, а не холодом,
Хай би радість, а не співчуття....
Ти пошли вже нам миру, Боже мій,
Бо у грудях тягуча журба,
Тягнем руки в мольбі німій -
Хай скінчиться вже ця боротьба.
Полікуй наші душі, Боже,
Теплим дощиком за вікном,
Хай почуємо ранком гожим,
Що скінчився вже бій зі злом.
Лілія Наточій. 08.10.23