Опубліковано 4 жовтня 2023 о 22:09
12 0
2 2 1 2

***

...Як зустрінеш осінь біля свого дому ,

Запроси на каву і на чай ,

Хай спочине трішки і забуде втому ,

Ти скажи їй :

- Трішки зачекай !!!

Зачекай, най сонечко ще гріє ,

Зачекай, най зріють кожухи ,

Товстошкірі, де горіхи мліють,

Що вселились густо на верхи .

Зачекай, ще бджоли мед сотають

Той, нектар, що в барвах золотих,

А, цвіркун завзятий, ще на флейті грає,

І в осінній гаммі поспівати встиг.

Як бальзамно на душі від красок,

Що наносить осінь на мольберт ,

І дарує безліч ніжних ласок й вельми просить на аншлаг - концерт.

Ми втішаємося, ловим промінь сонця,

Запаковуєм з адресою конверт ,

Адресат...той самий ...

І художник... той же...

Знов наносить фарби на мольберт.

04.10.2023🍁🍂🏵️

С.Онуляк - Мінтенко .