...Як зустрінеш осінь біля свого дому ,
Запроси на каву і на чай ,
Хай спочине трішки і забуде втому ,
Ти скажи їй :
- Трішки зачекай !!!
Зачекай, най сонечко ще гріє ,
Зачекай, най зріють кожухи ,
Товстошкірі, де горіхи мліють,
Що вселились густо на верхи .
Зачекай, ще бджоли мед сотають
Той, нектар, що в барвах золотих,
А, цвіркун завзятий, ще на флейті грає,
І в осінній гаммі поспівати встиг.
Як бальзамно на душі від красок,
Що наносить осінь на мольберт ,
І дарує безліч ніжних ласок й вельми просить на аншлаг - концерт.
Ми втішаємося, ловим промінь сонця,
Запаковуєм з адресою конверт ,
Адресат...той самий ...
І художник... той же...
Знов наносить фарби на мольберт.
04.10.2023🍁🍂🏵️
С.Онуляк - Мінтенко .