Ми вибрали професію - учитель.
А ,може, то вона обрала нас.
Чужих дітей нам випало любити,
І віддавати все їм защораз.
Дитячі пустощі їм пробачати,
Навчати їх наукам і добра,
Разом із дітьми труднощі долати,
Куди б життя стежина не вела.
І кожен день - калейдоскоп кружляє
Уроків, планів, зошитів, книжок...
Буває, втома просто накриває,
Буває, біль проймає до кісток...
Але ми - сильні, а іще - завзяті,
І не шукаєм ми легких доріг.
І кожен день у будні і у свято
Переступаємо шкільний поріг.
Йдемо до учнів, несемо їм мрії,
Будуємо в майбутнє їх мости,
І покладаємо на них надії,
Допомагаєм вчитись і рости.
Їх успіхи - то нам подвійна радість,
Їх щастя - то одна для всіх мета.
Нам кожен рік встрічати і прощатись,
Сьогодні осінь - завтра вже весна...
Ми - вчителі, ми завжди з дітьми разом,
Тому душею завжди молоді,
Йдемо сміливо в ногу з часом
І сієм добре й вічне на землі.
29.09.2023
Людмила Пархомець