Шарудить опале листя під ногами
Навкруги картинка жовта й мила.🌼
Тепла осінь, то кінцівка літа,
Щоб яблука🍏🍎 в саду дозріли.
У парку так гарно навкруги🍁
Квіти на клумбах ще квітують.🌺
Запросила осінь до парку, піди,
Так же гарно там, і я іду гуляти.🍂
20.09.2023🍂18:35
Вікторія Рудич