А за вікном... крокує тепла осінь.
А за вікном... моя улюблена пора.
Все більше срібла заплітає мені в коси.
Ну а деревам... золота в вбрання.
А за вікном... пора щоби любити.
В обіймах зігріватись і кохати.
Пора... коли уже навчилась жити.
Коли навчилась легко пробачати.
А за вікном... моя пора осіння.
З якою я сьогодні у тандемі.
Яка навчила мене мудрості й терпінню.
А ще...
любити білі хризантеми.
16.09.2023@Галина Кушнір