Ще зовсім трішки і Світле Воскресіння Христове завітає в наші душі. Не передати словами, як хочеться змін та гармоній в людських душах, менше спалаху негативного в країні, світі… Хочеться волі, потужного дихання на всі груди, людей приємних, які повсякчас оточують тебе, руху, запашної кави в колективі, приємних розмов та кропіткої роботи в гімназії, якої може бути невичерпно багато. Хочеться бачити дітей, які надають моєму життю вирішувати ті питання, які залишилися на час десь в далекому минулому, а зараз повернулися, щоб нагадати про себе. Вдячна їм!
Тому, обов’язково багато залежить від нас, особливо сьогодні. Життя постійно дає виклик і кожен старається його прийняти, по мірі можливостей оцінити ситуацію і прийняти якесь рішення. Але інколи буває така суєта та повний безлад, здається, що пазли сховалися і саме зараз пропонують тобі вирішити задачу з невідомим. Здається, що все виходить з-під контролю і ти відпускаєш, як у вісні всю ситуацію і довіряєш силі, яка супроводжує людину на протязі всього життя. Звичайно, це є Бог, який поряд і якого кожен з нас має любити найбільше. Інколи виходить, а інколи зовсім не дуже. Такий момент є теж абсолютно нормальним явищем. Змінюємося ми, змінюється світ навколо нас.
Тихо-тихо, ніч Спасителя іде
Воскресіння славна поміч
Кожному із нас.
Відкривайте душі та серця,
Прославляйте Бога.
Він тихенько послухає нас
І своєю Любов’ю збереже
Все, що всім потрібно –
Здоров’я, мир, яскраві очі,
І Лиш надія і любов спасе.
Христос Воскрес!
Христос Воскрес!
Христос Воскрес!