Як холодно в повітрі стало,
Спасає чай та аромат його -
Півонія, волошка, цитрус
Вдихаю чай і відчуваю спокій.
А за вікном стукає вона…
Чомусь малюють в цьому році
Їй великий гонорар,
А чому б не навпаки?
А намалюєм їй принад побільше –
Побільше сонця та тепла,
Хай здійснюються наші мрії та бажання,
Хай успіх зайде в кожен дім
І подарує миру всім!
Чудесний Грудень, посміхнись,
Тобі намалювали ми принад побільше,
Тепер ідеш ти в світ добра,
Де сяє все і кожна мрія,
Як добра птаха махом крила
Бажання та надумане всім відкрива!
З першим днем, щасливої зими!
Я не чарівник, як каже казка, але кожному дістанеться кінець по вірі вашій… Десь звучать так слова і вам до відома доводжу! Тому щасливих, мирних днів і свято наше десь не за горами!