Опубліковано 2 грудня 2022 о 14:50
1 0

Щаслива зима

Як холодно в повітрі стало,

Спасає чай та аромат його -

Півонія, волошка, цитрус

Вдихаю чай і відчуваю спокій.

А за вікном стукає вона…

Чомусь малюють в цьому році

Їй великий гонорар,

А чому б не навпаки?

А намалюєм їй принад побільше –

Побільше сонця та тепла,

Хай здійснюються наші мрії та бажання,

Хай успіх зайде в кожен дім

І подарує миру всім!

Чудесний Грудень, посміхнись,

Тобі намалювали ми принад побільше,

Тепер ідеш ти в світ добра,

Де сяє все і кожна мрія,

Як добра птаха махом крила

Бажання та надумане всім відкрива!

З першим днем, щасливої зими!

Я не чарівник, як каже казка, але кожному дістанеться кінець по вірі вашій… Десь звучать так слова і вам до відома доводжу! Тому щасливих, мирних днів і свято наше десь не за горами!