Опубліковано 5 жовтня 2021 о 15:57
0 0

Тварини – брати наші менші

04.10.2021 року був проведений у нашому класі «ІІ Міжнародний урок доброти». Учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, про різні ситуації стосовно відношення до тварин. Ми зрозуміли, що жорстоке ставлення до тварин недопустиме.

Класний керівник Тетяна Григорівна розповіла нам про притулок для тварин в с. Деремезна. Для собак і котів ми купили корм і передали його у притулок для тварин БФ «Відродження».

Учениця 7 класу Конуп Ангеліна.

020154o6-f9f6-400x168.png

Дорогі мої семикласники! Робіть добро, воно до вас повернеться сторицею...