Вітаю вас !!!! Не дивлячись що у нас на базі ліцею №39 не має басейну ,нас це не зупиняє ми хочемо і знаходимо можливість провести уроки на базі Ліцею №15.
Діти 3 класу на перший семестр ,які взагалі не плавали поплили ,як рибки у них все попереду у них вже є свої маленькі перемоги !!!!

