16.04 на базі Ліцею✓15 в басейні "Славутич "
відбулися змагання з плавання присвячені "Всесвітньому дню Здоров'я.
Ми Ліцей 39 дуже вдячні за теплий прийом і високий рівень проведення змагань 
Наші зірочки 3-а і 4-а приняли участь пропливши 25 метрів на спині і кролем та здобули призові місця :
Русняк Мілана учениця 4-А класу зайняла 3 місце ,
Маловічко Володимир учень 4-а 1 місце , Яковенко Аріна учениця 4-а 2 місце,
Охріменко Варвара учениця 4-А 2 місце
,Горбунова Аня учениця 4-В класу посіла 2 місце
Вітаємо наших переможців!!!!Так тримати !!!!
Але я не можу також не відмітити дітей які дуже старалися і залишився крок до перемоги :
Сухов Данила учень 4-А класу
Сіваков Давида учня 4-А класу
Донець Ярину ученицю 4-А класу
Церковнюк Микиту учня 4 -А класу
Вашанову Кіру ученицю 3-А
Ємельянову Алісу ученицю 3-А класу 







