Відбувся перший день марафону від "Всеосвіти" під назвою "Сталий розвиток:від освіти до світу". Дуже цікаві та кваліфіковані спікери. Розглянули цікаві та актуальні питання для шкільної освіти.
Для себе зрозуміла, що розвиваюся в потрібному напрямку: на уроках прагну, щоб мої вихованці сприймали мене як однодумця. Розумію, що наша урочна система вже віджила себе. Діти повинні самостійно і з моєю допомогою працювати та набувати знання в результаті своєї роботи. Сучасні учні не сприймають поток інформації, що вчитель викладає на уроці. Навчати їх створюючи умови для співпраці з друзями, вчителем та досягати результатів разом.
Дякую Всеосвіті за можливість подивитися на свою роботу під іншим кутом зору.