СЕЛО
Моє село... корівонька й бичок,
Маленька свинка, крякання качок,
Кудахкання курей і півнів голоси,
І кролик дивовижної краси.
Зубасті нутрії гуляють на дворі
І коники жують овес старі,
Теля зі стайні вибігло мале.
Тут сонечко ранесенько встає.
І котик походжає по траві,
Заґелґотіли гуски білі дві,
Загавкав песик Лесик на літак,
До гуски залицяється гусак.
А індик розглядає свій жупан.
В краватці він червоній, наче пан.
Щось козочка замекала в садку,
Овечки прилягли у холодку.
Лоша підстрибує собі гніде.
Скрізь павутинку павучок пряде.
Чалапає лелека по грядках.
Барвінок в'ється ніжно по стежках.
Моє село... комашки і жучки,
Ховаються в листочках їжачки
І мальви розцвітають під вікном.
Люблю пройтися рідним я селом.
Оксана Козак
18.11.2023