Приймальне відділення є першим, куди потрапляє хворий при зверненні до закладу охорони здоров’я. Медичні сестри приймального відділення, так само як і головна медична сестра, мають усвідомлювати залежність результатів лікування від кваліфікованих дій та уважного, доброзичливого ставлення до пацієнта Обслуговування пацієнта медичним персоналом закладу охорони здоров’я розпочинається у приймальному відділенні. У ньому проводять: об’єктивне обстеження хворих; первинну діагностику; госпіталізацію та реєстрацію; санітарне оброблення. З приймального відділення хворих транспортують до лікувального відділення. Також тут здійснюють довідково-інформаційну роботу, а у разі потреби — надають невідкладну медичну допомогу.
Джерело: https://www.medsprava.com.ua/article/137-organizatsija-roboti-prijjmalnogo-viddilennja-ta
Протоколи діяльності - Протокол ОМС 1.22 Крісло-каталка.docx