Цікаво, що я дізналася про метод кінезіологічної корекції, який покращує пам'ять дитини, її увагу, мову, процеси письма і читання, дрібну і велику моторику, а також просторові уявлення. Крім того, вправи знижують рівень стомлюваності та підвищують здатність до довільного контролю. Як свідчить досвід, освітню кінезіологію необхідно використовувати з метою корекції для тих дітей, які мають певні відхилення у розвитку. Для того щоб досягти результату, заняття повинні проводитися систематично в спокійній, доброзичливій атмосфері. Важливе точне виконання всіх вправ, тому необхідно індивідуально навчити кожного учня. Практики можна проводити як вдома з батьками, так і на предметних уроках або на спеціальних заняттях. Уроки починаються з вивчення вправ, які поступово ускладнюються, і, таким чином, збільшується обсяг завдань, які потрібно виконати. Дякую.
https://vseosvita.ua/webinar/praktikum-rozvivauci-vpravi-dla-skolariv-32.html