Сьогодні мова піде про батьків, які показали вам наочно, що відносини - це пекло. ⠀
Це про тих батьків, які сварилися з ранку до ночі з криками і, не дай бог, бійками. ⠀
Це ті батьки, чиї відносини складалися з суцільних драм. Ті, хто продовжували поливати один одного брудом навіть після розлучення. Матері, які налаштовували вас проти батька, татусі, які ділилися своїми цінними думками щодо «нового маминого життя після розставання з татом», і далі за списком. ⠀
⠀
Чим тут ризикує дитина? ⠀
Вона ризикує тим, що любов її буде просто ЛЯКАТИ. Вона може взагалі не хотіти ні з ким вступати в стосунки - ніколи. Може спеціально вибирати тих людей, з якими нічого не вийде. Може відразу тікати після цукерково-букетного періоду, без можливості хоча б спробувати пожити разом. ⠀
Це ті люди, які дуже бояться любові у всіх її проявах. Вони не готові до «серйозних стосунків». А якщо раптом ці «серйозні стосунки» з ними трапляються, вони про всяк випадок залишають собі «кватирку відкритою». ⠀
Наприклад, обов'язково заводять когось на стороні, щоб в будь-який момент був привід розлучитися. Або поводяться настільки неадекватно, що ніхто не готовий жити з ними під одним дахом. Або перетворюють будь-які відносини в приятелювання, де про партнерство і любов не може бути й мови. ⠀
⠀
Чому так відбувається? ⠀
Тому що батьки - це перші люди в нашому житті, через яких ми взагалі вчимося любити. І від того, що відбувається саме в дитячому віці, залежить все подальше життя людини. ⠀
Ні, я розумію, що бувають випадки, коли «об мене цигарки гасили - і нічого». Друзі мої, дійсно, зустрічаються люди з феноменально міцною психікою. Але це швидше виняток. ⠀
⠀
Але, навіть якщо в дитинстві ви не витягли щасливий квиток, то сьогодні, вже будучи дорослими, можна ВСЕ ЗМІНИТИ.
Змінити заради щасливої долі власних дітей!