Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Окремі питання оплати праці працівників освіти у 2025 році
»
Взяти участь Всі події
12 березня 2021 о 13:08
4 0

Положення про Фейсбук-сторінку закладу освіти

Схвалено на засіданні педагогічної ради від …

Затверджено наказом директора від … № …

Це положення встановлює основні засади роботи офіційної Фейсбук-сторінки закладу освіти (надалі "сторінки") і призначено для використання педагогами, учнями і батьками, що беруть участь у навчальному процесі.

1. Загальні положення

1.1 Сторінка є складовою Інтернет-кластеру закладу і представляє його в соціальній мережі Фейсбук.

1.2 Сторінка має посилання на офіційний сайт закладу, а на сайті має бути позначене посилання на сторінку.

1.3 Сторінка є інструментом розвитку закладу освіти на принципах Нової української школи.

1.4 …

2. Кадрове забезпечення

2.1 Відповідальним за роботу сторінки є її адміністратор (надалі "адмін"). Він призначається у робочому порядку керівником закладу з числа педагогів, батьків чи учнів за їх згодою.

2.2 Адмін у робочому порядку формує склад модераторів форумів (груп) за їх згодою. Навчання, підвищення кваліфікації модераторів відбувається самостійно. Бажаним є модерування кожного форуму бригадою з педагога, учня (учнів), представника батьківської ради.

2.3 Модератори є членами редакції сторінки, вони беруть участь у плануванні і аналізі результатів її роботи, сприяють підвищенню кваліфікації модераторів-початківців, залученню до роботи форумів учасників навчального процесу.

2.4 За потреби редакція шляхом виборів чи керівник закладу власним рішенням можуть визначити творчого керівника сторінки – редактора.

2.5 …

3. Структура

3.1 Сторінка складається з базових засобів власне сторінки (Новини, Спільнота, Відгуки тощо) і груп.

3.2 У складі сторінки є обов'язковими такі групи:

- Педагогічна рада;

- Учнівська рада;

- Батьківська рада;

- Гуманітарне методоб'єднання (кафедра філології, історії тощо);

- Природниче методоб'єднання (кафедра фізики, хімії тощо);

- Класний керівник. Учнівське самоврядування;

- Шкільна газета;

- Розвиток кластеру;

- Якість освіти;

- Громадянська компетентність;

- Бібліотека;

- Групи класів (до 13 років віку учнів додаються тільки батьки, потім разом з ними учні; назва груп відповідає назві класу з перейменуванням від першого вересня нового навчального року 1А.21-22, 2А.22-23, 3А.23-24...).

3.2 Всі групи сторінки мають бути загальнодоступні і без премодерації.

3.3 Адмін на підставі рішень редакції розвиває структуру сторінки, додаючи власні групи або вступаючи в зовнішні Фейсбук-групи згідно з актуальними темами розвитку закладу освіти.

3.4 ...

4. Етика

4.1 Сторінка в своїй діяльності керується нормами етики, притаманними засобам масової інформації демократичного суспільства.

4.2 Сторінка не встановлює жодних обмежень чи правил на додаток до тих, що є складовою корпоративної культури закладу освіти.

4.3 …


Цей текст, звісно, є начерком, будь-які зміни чи доповнення, які видаються доцільними, можуть і мають бути зроблені у кожному конкретному випадку. Коли ж є бажання про це поговорити – будь ласка, ніщо не заважає нам цей текст вдосконалити. А як це працює практично, можна поглянути на конкретному прикладі.

Читайте також: