Подаруй мені, осінь, надію,
Забери вже той лютий в душі.
Бо від лютого холодом віє,
Сили воїнів вже на межі.
Чуєш, осінь, дай мирні світанки,
Тихі ночі, без гулу сирен.
Щоб в красі прокидались серпанки,
У квітковім раю хризантем.
Я багато не прошу у тебе,
Хай колоситься жито в полях.
Чуєш, осінь, дай мирного неба.
Бо гіркий і тернистий наш шлях.
Алла Черней.