6 листопада 1951 року почав працювати Київський професійний телецентр на Хрещатику, 26, що знаменує початок історії українського телебачення. Перша професійна телетрансляція звідси відбулася 5 листопада 1951 року, транслюючи фільм «Алітет іде в гори».
Перша трансляція: 5 листопада 1951 року з Київського телецентру на Хрещатику, 26 відбулася перша професійна телетрансляція.
Початок роботи: 6 листопада 1951 року телецентр офіційно почав працювати, що вважається початком українського телебачення.
Програма першої трансляції: Першим транслюваним фільмом була стрічка «Алітет іде в гори».
Історичне значення: Ця подія поклала початок епосі телемовлення в Україні, звідки стартували перші ефіри та створювалися програми, які стали частиною історії українського телебачення.
Телетрянсляція відбулася з Будинку радіо, який 6 листопада 1944 року відновив свою.
Зображення: https://uk.wikipedia.org/wiki/Будинок_Українського_радіо