Звичайно, це звіт про мою педагогічну діяльність, але хочу поділитися, що використовувала, що вдалося, що було цікаво . Ми багато говоримо про новітні педагогічні технології, іноді говоримо собі, що це вже давно так працюємо, але старе вдновлене стає модним.Так і я - шукаю, експериментую, використовую. Це так цікаво: який буде результат? чи зацікавлю учнів? чи прищеплю любов до навчання? чи буду поштовхом для дітей до самонавчання?
Мені цікава думка ваша!!!!….????