Завтра "Всеосвіта" оголосить всі умови "Чорної п'ятниці". Але вже зараз я можу розкрити вам таємницю - всі користувачі порталу отримають спеціальну акційну знижку у 30%!
Також давайте згадаємо про 20% знижку для учасників клубу "Всеосвіта".
Ще до 50% вартості можна сплатити кешбеком.
І ще до 20% "Всеосвіта" нарахує з цих покупок бонус сертифікованим партнерам, про що я писав вчора.
Такою можливістю просто не можна не скористатися! Це єдиний та унікальний випадок, коли сума знижок та бонусів дорівнює 120%. І цим точна потрібно скористатися!
Як партнери можуть скористатися цією можливістю, щоб збільшити свій партнерський бонус?
Обов'язково нагадайте про цю акцію своїм рефералам (користувачам, яких ви запросили на портал) - кожна їх покупка приносить вам партнерські бонуси!
Обов'язково розкажіть про цю акцію колегам, яких ще немає на "Всеосвіті" - це чудовий привід долучитися до порталу, бо під час реєстрації портал відразу дарує привітальний кешбек!
Скористайтеся цією пропозицією особисто - це найбільш вигідна пропозиція року і це точно доцільно!
Уважно слідкуйте за новинами щодо "Чорної п'ятниці" та використайте цей шанс по максимуму!