У мене в школі (Нідерланди) ми теж ховались у власній барлозі, слухали музику, грали в приставку, сварили директора. Це було коли я вже викладав, а ця барлога була для вчителів!
У нашій школі в 33 ще крейду по класах розносять, а не директорами стають.
Ви педагог, а не сантехнік, кожен повинен робити свою справу!
Учитель, який не може провести урок без мультимедія, то не вчитель.
От якби ми здавали реп, я б тоді на відмінно вчився.
Наше шкільне меню напрацьовувалось десятиріччями - це ідеальний баланс між ціною і якістю.
Туалети ніяк не впливають на якість освіти.
Чому не працює вогнегасник, це ж небезпечна ситуація? Небезпечно лишати працюючий вогнегасник перед школярами, повний ми вішаємо тільки коли перевірка.
На мені 2 слони на яких тримається наша освіта - праця та обж.
Мене пригнічує їх лінь. Чи ви може думаєте я насолоджуюсь таким спілкуванням, просто іноді м'якше з ними неможливо, бо на голову сядуть.
Ми повинні зрозуміти потреби та почуття учнів, а не лише залякувати і в кожній дії шукати позитив, якщо робити зауваження, то треба й похвалити.