Опубліковано 11 жовтня 2022 о 12:31
1 0

Освіта американська і українська

Прочитав оцю книжку, ну дуже, дуже корисна для того, щоб зрозуміти... освіту України. Як так? А так, от прочитаєте і ви, то зрозумієте, що я маю на увазі.

04000sny-2b55-471x424.png

І як же було б добре, аби цю книжку прочитав кожен (!) український вчитель. А ще активіст чи депутат, що займається питаннями освіти. А ще кожен з батьків. Ну фантазія та й годі...

Перепоною є невеличка проблема. Наскільки мені відомо, наскільки я знайомий з різними вчительськими форумами, то не люблять наші вчителі читати. І абсолютно не вміють обговорювати прочитане в форумах. Таку от літературу, не кажу про щось розважальне - розважальне чого обговорювати? Прочитав і забув. А оцю згадану книжку без обговорення... І не традиційного, коли доповідач доповідає, а решта куняє, ні, сучасного формату, електронного, де кожен на видноті, кожен має сказати своє слово. Показати, до речі, що таки дружить с клавіатурою, може за потреби набрати есейчик невеличкий... До речі, та книжка так написана, що дискусії - хоч і не про Україну - вже вбудовані в текст.

От би ви провели за цією книжкою в своєму методоб'єднанні семінар. І потім подали тут посилання. На обговорення, що відбулось у відповідному форумі - подали приклад колегам. Є на вашій шкільній сторінці така група? Ну то створіть, в чому проблема. Так, згоден, навіщо - вони ж не схочуть тих обговорень. Такі пасивні...

А ви спробуйте. От я ж спробував: очі бояться, а руки роблять. То м'яч, так би мовити, на вашій половині. О, так ви ж ще і не прочитали, то надолужуйте, потім напишете, домовились? Ні? Побачимо.