Осінь — час сповнений спогадів.
Ми розкладаємо на полички сукні та легкі кофтини й згадуємо про літо, як було сонячно, як вітерець ніжно обіймав за плечі, а природа кликала помилуватися нею.
Осінь — час для себе.
Неквапливо налити у горнятко запашної кави чи ароматного чаю, загорнутися в улюблену ковдру, яка має відтінки осені, посидіти у кріслі - гойдалці споглядаючи, як падає листя за вікном.
Осінь — час фільмів.
У прохолодні вечори це гарний привід, щоб разом із рідними людьми переглянути улюблені стрічки, приготувати солодкий попкорн і гаряче какао, а потім ще довго обговорювати найцікавіші моменти.
Осінь — час яскравих шаликів.
Ми обираємо червоні, жовті, помаранчеві, золотаві, саме ті кольори, що нагадують сонечко, гарячі промінці.
Осінь — час палких обіймів.
Не втрачайте кожної миті, даруйте один одному їх, нехай вони будуть щирі, ніжні, палкі.
Осінь — час збирання листя.
Воно таке казкове. Кожен різьблений, особливий, тендітний. Ми збираємо їх у букетик, вкладаємо у книжечку, як закладинку, а потім ненароком знаходимо між рядків його й посміхаємося, згадавши час, коли шурхотіло воно під ногами.
ⓒ Тетяна Прокоф’єва