Тихо ходить чарівниця...
Листя шепотить.
У кудлатих чорнобривцях
вогник ще горить.
Ще гірчать останні квіти,
трохи є сльота.
А воронам -- лиш чорніти,
доля в них така...
Ходить осінь, як лисиця,
смуток розбавляє.
Крам збирає у скарбницю --
жовтень проводжає.
А деревам -- ще палати
від рудих одеж...
А мені -- зимý стрічати
серед цих пожеж...
20. 10. 2021
Людмила Галінська