Опубліковано 16 жовтня 2023 о 08:26
11 0
2 2 1 2

Осінь

Малюю цю осінь жовтим, отим, що у сонця

вкрала

і клею листки до серця, оті, що в ногах збирала.

Латаю брунатні клапті осіннього диво-раю,

і ниткою з шовку шию, і айстри в душі вишиваю.

Збираю в букети зілля, оте, що на сухоцвіти,

і вчуся у осені жити, і тому життю радіти...

Підпалюю біль колишній старими, як світ,

сірниками.

На нòве молюся уклінно під неньчиними

образàми.

Малюю цю осінь, як завше, у золото... Щоб без

болю.

І свічі палю до Бога за мир і про кращу долю...

15.10.2023

Людмила Галінська