Опубліковано 7 жовтня 2023 о 08:41
12 0
2 2 1 2

Осінь

А моя Осінь... дівчинка білява,

(Зовсім не пані, як здавалось всім),

Вона собі цей Жовтень малювала...

Із небом чистим...без хмарин й дощів.

Ще зберегла у листі темну зелень,

І павучки хай прядиво плетуть.

Їй посміхався з Літа дядько Серпень:

"Нехай в теплі ще люди поживуть".

І це дівча з очима в колір неба,

У світ несла омріяну красу...

"Я теж прекрасна буду, якщо треба,

Теплом своїм планету обійму!"

05.10.2023 р.

Мартусь Катерина

0500hkcw-72e4-720x1280.jpg