А моя Осінь... дівчинка білява,
(Зовсім не пані, як здавалось всім),
Вона собі цей Жовтень малювала...
Із небом чистим...без хмарин й дощів.
Ще зберегла у листі темну зелень,
І павучки хай прядиво плетуть.
Їй посміхався з Літа дядько Серпень:
"Нехай в теплі ще люди поживуть".
І це дівча з очима в колір неба,
У світ несла омріяну красу...
"Я теж прекрасна буду, якщо треба,
Теплом своїм планету обійму!"
05.10.2023 р.
Мартусь Катерина
