А осінь, певно, в кожного своя...
І кожен бачить в ній щось особливе.
Когось вкриває неба сивина,
А іншого — блакить щаслива...
Так, осінь, певно, в кожного своя...
Приходить то невчасно... то завчасно.
Одних зустріне мряка та імла,
А інших — таїнство причастя...
Щось несподіване в осінній метушні:
То враз ввірветься буревієм,
Заполонивши серце і думки...
То двері нищечком відчинить...
Так, осінь точно в кожного своя...
І кожен знайде в ній щось особисте:
Хтось — як стікає дощова сльоза,
А хтось — прекрасне жовте листя...
#осіньвкожногосвоя Victoria Vesna
