Лягала осінь мені на плечі
Тремтінням вітру, промінням дня
Легеньким шлейфом таким доречним
Так ніби з нею ми вже рідня.
І огортала мене собою,
Бордовим пледом до самих ніг
Сказала тихо: "Давай з тобою
Спечемо нині смачний пиріг
І будем пити глінтвейн чи лате
Нехай проходить повз цілий світ..."
Принесла осінь мені до хати
Такий приємний осінній зміст.
Горіли свічі...Останній промінь
Додав корицю в куток душі,
А гостя осінь в моєму домі
Розфарбувала звичайні дні.
©️Аліна Войтенко