Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Антистреси у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами
»
Взяти участь Всі події
10 жовтня 2021 о 13:13

Одиниця

Може, хтось згадав радянські "коли", які тоді були в арсеналі усіх вчителів від Бресту до Камчатки для най-най-найгірших учнів? Ні, згадана в назві одиниця не з тої пісні, бо сьогодні йдеться про дистанційний семінар з такою назвою. А про те, чому саме така назва, розповість

Передісторія

… що буде дуже коротка. А тоді вже можна братись за семінар, в якого, як відомо, є три суттєвих складові: аудиторія, програма і терміни. А місце ми вже визначили: Мережа.

Учасники

… в нас трьох категорій.

Персонально запрошені: Олена Білоножко, Наталія Бикова, Олександр Деньга, Володимир Гребенюк. Сподіваюсь, що офейсбучені візьмуть шефство над колегами і покажуть їм, що це і для чого.

Волонтери: це про Вас, шановний читачу. Так, хто це прочитав, той вже і запрошений. А волонтерство згадано тому, що це ж робота. Неоплачувана. Зміст і мету тої роботи кожен волонтер визначає для себе сам.

Почесний запрошений: Віталій Малецький. Як він семінару побажає успіху, то персонально запрошені будуть брати участь гарантовано. Ще і з виконкому хтось додасться. А як ні… Ну, тоді вже як бог дасть.

Навчальна програма

… або план проведення семінару:

1. Переглянути проект документу.

2. Познайомитись з прикладом з життя української школи.

3. Підготувати і оприлюднити спіч (пост, коментар, есей, доповідь – формат на власний розсуд) за такою (приблизно) структурою:

3.1 Фейсбук-сторінка закладу освіти і концепція НУШ: потрібна чи не потрібна, відповідає чи не відповідає, сприяє чи заважає?

3.2 Начерк плану запровадження Фейсбук-сторінки для закладу освіти: що треба зробити і в якій послідовності.

Термін проведення

Відтепер і до кінця навчального року. Хто виконає п.3, той ставить тут посилання коментом. Ну а сам по собі результат (як це більше, ніж комент до цього тексту) має бути розміщений там, де учаснику зручніше. Звісно, найкраще місце – Фейсбук-сторінка вашої рідної школи. У вас же вона є? Директор не хоче? Та звісно, СтаРШ…

Оце і все? А про назву семінару? Чого ж "одиниця"? Ні, власне публікація скінчилась, а далі

Реалізація

За кілька днів є вже і перші результати: запрошені директори, що акаунт Фейсбук мали, пропозицію дружби прийняли, то тепер ми можемо з ними радитись щодо семінару у приваті.

А мер не відгукнувся:

02015u96-aa6c-514x475.png

Ну і з 116 переглядів коментів поки що теж нема.

Надалі вдалсь поговорити про семінар з кількома кременчуцькими, полтавськими і дніпровськими педагогами, зокрема пані Наталією, паном Віталієм та паном Геннадієм. В результаті з'явився додаток, а також один лайк. З 280 переглядів. Процес триває.

Читайте також: