Сьогодні хочу поділитись з колегами своїми здобутками.
Успішно закінчила курс: "Формування інфомедійної грамотності здобувачів і здобувачок закладів середньої освіти на природничих дисциплінах". Отримала сертифікат і море позитиву.
ДЯКУЮ "ВСЕОСВІТА" за навчання і творчий підхід!