Стрічка блогів
0
Ще один спецкурс опрацювала!
Тема його "Реалізація вимог Нової української школи під час позакласної роботи з природничих наук".
Для мене це дуже пізнавально і корисно.
Дякую "Всеосвіті" за натхнення!!!