Опубліковано 14 серпня 2024 о 18:08
0 0

І влітку навчатись корисно!

Ще один спецкурс опрацювала!

Тема його "Реалізація вимог Нової української школи під час позакласної роботи з природничих наук".

Для мене це дуже пізнавально і корисно.

Дякую "Всеосвіті" за натхнення!!!