Науково-практична конференція на тему "Очікування та перспективи освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році"- це дійсно зустріч освітян. Колеги погодяться зі мною. Я викладач зі стажем більш ніж 30 років. За весь час моєї практичної діяльності вперше була присутня на серпневої конференції такого рівня. Прослухавши виступи спікерів, стало зрозуміло, що "Трудности преодолеет идущий". Дуже уважно слухала освітнього омбудсмена, щоб знати, правильно оцінювати та долати труднощі у 2020-2021 навчальному році, які фактично викликані епідемією COVID-19. Дошкільна, НУШ та інклюзивна освіта — це не мій напрямок роботи, але уявляю собі скільки часу витрачено спікерами на підготовку власних доповідей. Час плине і ми наближаємось до освітніх інтернет-ресурсів. Слухати замало, треба відпрацьовувати, використовувати інтернет-ресурси та радити колегам завітати до "Всеосвіти"- порталу творчих, енергійних, здатних до креативу педагогів. Дякую за можливість бути з вами.