Хочу сукню вдягти святкову,
безліч свічок засвітити,
щоб енергію щастя відчути,
мирний простір навколо створити.
Тиші в нас вже давно не стало.
Спокій, настрій - для мене мрія.
А для щастя треба так мало:
добрі справи, любов та надія.
Помічаю природи мудрісь:
усе за планом, за літом - осінь
Наші плани здійсняться, я знаю.
Тому Всесвіту здійснення просим.
Mila