
Серед молоді є певна частина творчих людей, чиї заняття літературою дають певні надії на їх визнання як поетів, можливо, років через 10-15. Одна з таких надій – учениця нашої школи Фурса Тетяна.
Дівчинка пише вірші українською мовою. Пише за натхненням, під враженням від подій чи просто за настроєм. Усі свої вірші Тетяна записує у спеціальний блокнот, який ховає від сторонніх очей. Але мені моя учениця їх довіряє. Ми навіть уклали разом її першу поетичну збірку "Весняний вітер".
Віршувати почала в дев’ять років: присвячувала свої вірші родичам та однокласникам. Крім занять поезією, Тетяна вчиться в музичній школі і має там певні успіхи. Як і більшість творчих людей, дівчинка інколи буває замріяною, неуважною, забудькуватою… Але хто знає – можливо, саме такими й були великі поети в дитинстві?..
Побажаємо Тетяні творчих успіхів і пропонуємо декілька її віршів – вражень від оточуючого світу.
ВІТЕРЕЦЬ
Вітерець легенький дує,
Відчуття мені дарує.
Запахи мені несе
Квіточки, яка цвіте.
Запах любої весни,
Запах гарної сосни,
Може, запахи лаванди,
Може, запахи троянди,
Може, з моря вітер дує—
Аромат морський я чую.
Вітерець легесенький,
Вітерець м’якесенький.
Я на вулиці гуляю—
Округ мене він кружляє.
Біля мене легко дує,
Відчуття мені дарує!