Дякую команді Всеосвіта за організацію такої важливої події для вчительської спільноти наперeдодні нового навчального року. Ці п'ять днів були дуже насиченими. Багато корисної інформації, практичних завдань, виконання яких потребувало певних зусіль, але я впоралася із зусіма завданнями і отримала сертифікат! До нових зустричей!