Четвертий день Марафону Всеосвіта пройшов, як і всі попередні, цікаво і змістовно. Отримала важливу інформацію про можливості для підвищення кваліфікаціі на платформі Всеосвіта. Думаю звернутися до адміністрації школи з пропозицією укласти договір.
Усі завдання чотирьох днів виконала!