А листопАд почався романтично!!
Здається - він цьогоріч - до душі!!
І сонце тепле , і....пташки , як звично ,
освоюють улюблені кущі!!
І.... спів такий , здається , що весною --
вони такі щасливі не були!!
І ми - йому , в захопленні красою...
в житті найкраще місце відвели!!
Ще й листя не суцільно опадає...
Небесна синь - яскравість не втрача!!
Щось листопад, про нас , напевно , знає!!
Бо... ніжно так торкається плеча!!
Ще дозволяє шапку не вдягати!!
І... куртку також!!...БОЖА ТЕПЛОТА!!
Він , ніби , всім нам хоче доказати--
що саме він - то осінь золота!!
Фінал краси , фінал природі зрілій...
А нам -черговий підсумок в житті..
Чомусь завжди любив його ЄСЕНІН....
Бродив тим листопадом в самоті!!
Для мене - він також є незвичайним!!
Все в ньому - просто , не на перекіс!!
Й відношусь я -- до нього дуже файно...
БО... маму й дочку - в дар мені приніс!!
А ще весілля!! Так . моє весілля...
більш сорок років , в ньому теж було!!
Він теплим був й тоді , і.....на застілля....
зібрав до мене , майже , все село!!
Колись , здавалось, та пора - далека!!
та... на порозі , вже за крок - зима!!
То ж поки ще не біла дискотека --
ЛЮБІТЬ ЛИСТОПАД!! Зрілість то сама!!
"МІЙ ЛИСТОПАД" 03.11.2023 Експромт
М. Г. ( ГАЛИЧАНКА)