🟥✍️МІЙ ВІРШ -
🍂 "ЛІРИ́ЧНИЙ ЛИСТОПÁД"🍁
Листопáд - це місяць бáлу
пізніх хризантем в садáх
Й мальовнúчого листя,
що дбайливо вкриває
Сонну землю ковдрою
різнокольоровою;
І темнооких хмар,
котрÍ безперестáну,
Мов вéршники, по небу
на срібних кóнях мчать;
Й магічних зорепа́дів променúстих -
Для загадування мрії -
своєї, заповÍтно-винятко́вої.
Листопáд - це місяць гарних капелю́хів
Та в'я́заних довгих шарфÍв шерстянúх;
Й ранкових, си́вих, наче дим,
густих насу́плених туманів
З мереживом морóзним
Íнію на вÍтах і на трáвах;
Й аромат імби́рно-шоколадний рáзом з тим -
Із вÍкон кав'ярень затишних міськúх
Та із домашніх світлих,
гостинних теплих кухонь...
Казкóва, замрÍяна, дивна порá,
З меланхóлії гірчúнкою терпкОю,
кóтру навіює неба похмурого прóсінь.
Листопáд - це красива,
яскрава фінальна главá
Книги прекрасної й трохи сумнОї
з ліричною назвою -
"Пізня осінь".
(Наталі Орішко)