….Красуня– ОСІНЬ
Жіночка - Осінь…- Літечка панна,
Внучка весни… -І хрещена полів
Щедра…- Зваблива...- Краса незрівняна,
В клуні складає нам збіжжя й плодів…
Першим багряним листом посміхнеться
В посмішці з вереснем сумом сплакне,
Скоро у клин журавлиний збереться,
Тихо крилом над полями майне…
Яблучним Спасом всіх пригостила,
Жінка – веселка… -В ній пісня дзвінка
Літо спекотне дощем причастила,
Сплела з любистку й ромашок вінка…
Шаль павутини накине мов велян,
Все заснує…- Ліс…- Городи…-І гай,
Килимом з листячка землю простеле
Скрутиться в вихор…-І скаже – прощай...
Жіночка – осінь… - Солодко й гірко,
Верес вінчає в церквах молодят,
Хори цикад…-З неба падає зірка,
Сумом у душу бреде листопад…
Таміла Панасюк