Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Труднощі навчання: дискалькулія. Практика та досвід роботи
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 17 березня 2020 о 19:00
2 0

"Коронавірус або щеплення на людяність"

Сьогоднішній день дарує безліч емоцій та відчуттів. Мчить життя на самій максимальній швидкості, тільки встигай правильно направитись. Телеефір надає безліч інформації, яка при бажанні може заповнити кожну клітинку твого життя. Але питання, чи потрібно вірити та усвідомлювати все, про що розповідає голубий екран та безмежні інтернет-сторінки? Відповіді можуть бути самі найрізноманітніші. Що я думаю щодо цієї ситуації?

Усвідомлюю той факт, що сьогоднішня цивілізація наскільки розвинена, що в ній можливе все. Постає питання, чи діють закони природи та, чи відповідаємо ми – людство за всі свої діяння, думки, емоції, відчуття…Хтось скаже, що природа не при чому, але ці закони ніхто не відміняв. І тому наша Земля, планета, вищі сили дають кожному з нас пройти шляхи очищення. В цій ситуації ми маємо право вибрати, куди нам йти і від нашого направлення, звичайно, буде залежить наше життя. І тому нинішній вірус прийшов до людства з позиції доброго Фея, який хоче, щоб кожен з нас переосмислив своє життя, задумався над своїми діяннями, щоб переглянув погляди щодо життя всієї цивілізації, кожен з нас неодмінно вносить свою частинку. І тому сьогоднішній вірус може бути прекрасним щепленням на людяність, на позитивні емоції, на духовне очищення нашої душі, на дружбу та успіх, на процвітання та чистоту нашої планети, на любов, яка об’єднує кожного.

І тому бажаю кожному йти по життю красиво, усміхнено, наповнено та натхненно.