Стрічка блогів
0
Ми брали активну участь у проведенні "Кольорового тижня" в нашій школі: переглядали відео, малювали, брали участь в конкурсах, виконували різні завдання .
Цей ролик- як підсумок нашої роботи.
https://fb.watch/ooIG7zbOnW/