ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ
Акція "Запали свічку пам'яті".🕯️
Учні 2- А класу долучаються до акції разом з усіма українцями .
Свічка має нагадати, як важко було пережити часи голоду, зокрема у холодний період.
Крім того, свічка у християнській вірі запалюється за упокій померлих.
Вірш " Свічка- пам' ять"( автор Наталія Погребняк) читає мама Ховдій Ірина