Все частіше можна почути від батьків, учителів фразу "Гіперкативна дитина". Та чи справді дитина є гіперактивною, а не просто здоровою з активною діяльністю? Нажаль, ці поняття часто плутають між собою.
Досліджуючи це питання, напрапила і проаналізувала висновок:
"Головною відмінністю гіперативного темпераменту від просто активного - не риса вдачі дитини, а наслідок неправильного функціонування головного мозку або нейропсихічного розладу."
В такому випадку й випливає, що дії гіперактивної дитини обумовлені сприйняттям найпершого імпульсу (зазвичай він є найсильнішим, зокрема і до активного руху), а також нездатності діагностувати наслідки певної дії. Активна поведінка здорової дитини регулюється та керується.
Як Ви гадаєте, яким чином адаптувати гіперактивну дитину у колективі? Поділіться, будь ласка, власним досвідом. Кожна думка є цінною.