Проглянула дуже цікавий вебінар "Фасилітація: взаємодія у форматі педагогіки партнерства". Я ознайомилась з цікавим, сучасним інструментарієм в роботі педагога, управлінця. Сформувала спільне бачення освітнього закладу, розвивати вміння вирішувати конфлікти та домовлятися про спільні дії, мотивувати учасників освітнього процесу. Дякую!
https://vseosvita.ua/webinar/fasilitacia-vzaemodia-u-formati-pedagogiki-partnerstva-90.html