Підводячи підсумки вебквесту до Європейського Дня Мов, хотілося б відмітити активність учнів середньої та старшої школи. Так тримати!
Найчисленішим колективом серед усіх, хто брав участь у змаганні, виявився 8-Б клас. Прийміть наші найщиріші вітання! Справжні знавці!
Нетребко Дмитро (учень 8-Б класу) пройшов вебквест найшвидше серед учнів 6-9 класів, а Соболєвський Родіон (учень 11-А класу) - серед учнів 10-11 класів. Тож оголошуємо їх переможцями!
Ті, хто не встиг пройти вебквест 26 вересня, ще можуть це зробити за посиланням: https://vseosvita.ua/webquest/start?id=9226&id_user=166516&hash=5755829c